f1
f1
logo-mark-1

ما که هستیم ...

درباره کیان ابزار آریا

شرکت فنی مهندسی کیان ابزار آریا در سال 1397 با اتکا به دانش فنی و تجاری بدست آمده با هدف بهینه سازی و تامین تجهیزات پروژه های، صنعتی و نیمه صنعتی فعالیت خود را در زمینه تامین قطعات، برق و ابزار دقیق، مکانیک واتصالات صنعتی همچنین طراحی و ساخت تابلو های صنعتی و پنل های ابزار دقیق آنالایزرهای صنعتی، کالیبراسیون تجهیزات ابزار دقیق، تعمیر و تنظیم شیرآلات صنعتی آغاز نمود.

این شرکت با توانایی های گسترده در زمینه فنی مهندسی، تهیه و تامین کلیه تجهیزات صنعتی در نظر دارد تا علاوه بر تامین آنها در کمترین زمان ممکن و با شایسته ترین کیفیت،و پشتیبانی و آموزش و بهره برداری  گامی استوار در راستای اهداف کلیدی خود برداشته باشد

  • تعمیر و نگهداری
  • ساخت و تولید
  • ارائه خدمات
  • طراحی و تنظیم

ما استخدامتان می کنیم، به شرکت ما بپیوندید

رایگان با ما تماس بگیرید و رزومه خود را ارسال کنید

نگاهی اجمالی به فعالیت های این شرکت

این مجموعه با تولید کنندگان مطرح در سطح دنیا همکاری نزدیک دارد و امکان تهیه اقلام صنعتی با برند های توسط نمایندگی این شرکت واقع در اروپا را دارد.

1. تامین تجهیزات اندازه گیری (ابزار دقیق)

2. تجهیزات کالیبراسیون

3. تجهیزات برق صنعتی و اتوماسیون

4. تامین تجهیزات F&G

5. اتصالات صنعتی و شیرآلات دستی و کنترلی

6. هیدرولیک و پنوماتیک

عکس5
عکس5

نگاهی به دیگر فعالیت های شرکت کیان ابزار:

 با تکیه  به دانش فنی پرسنل خدمات اجرایی در این شرکت به شرح زیر با بهترین کیفیت انجام میگیرد:

لوپ چک صنعتی برای کلیه تجهیزات ابزار دقیق و اتوماسیون صنعتی

7. طراحی P&ID

نقشه‌های P&ID، یکی از مدارک مهم در طراحی واحد های صنعتی است. این نقشه‌ها حاوی اطلاعات مهم و دقیقی از تجهیزات فرایندی، ابزار دقیق، تجهیزات مکانیکی، پایپینگ (Piping)، ورودی‌ها و خروجی‌ها، اتصالات و ارتباط بین این اجزا در واحدهای صنعتی است.

8. نقشه و مدارک صنعتی AS BUILT 

در معنای فنی یعنی اینکه پس از اجرای یک مرحله از پروژه صنعتی  با داشتن گزارشات متریال مصرفی و نقشه های مربوطه کل عملیات انجام شده را به صورت یک نقشه در آورد و کاربرد آن جهت تعمیرات و تغییرات بهینه در آینده  است.  

9. طراحی و ساخت انواع پنل های اتوماسیون و ابزار دقیق

پنل های اندازه گیری، کنترل و تجهیزات پایش و اندازه گیری  قسمت‌های اصلی یک پروژه ابزار دقیق است که به کمک آن‌ها می‌‌توان فرایند‌ها و کمیت‌های فیزیکی را به راحتی اندازه گیری و کنترل کرد.

در این مجموعه طراحی و ساخت انواع پنل های ابزار دقیق و انالایز های پایش الاینده های محیط زیستی صنعتی  با تکیه بر دانش فنی و به روز متخصصان این شرکت ساخته میشود که شامل انواع رک های ابزار دقیقی برای واحد های اکسیژن و کمپرسور های صنعتی و همچنین انواع کوره های صنعتی صنایع مادر و صنایع زیر دستی انجام میشود .

10. اجرای پروژههای اورهال اساسی و تعمیر ادرواری و تجهیزات مربوطه

اورهال عبارتست از احیاء همه جانبه و کامل یک خط تولید برای رساندن آن به شرایط مطلوب عملکرد از طریق بازسازی و یا تعویض قطعات و زیرمجموعه‌های آن. فرآیند اورهال تجهیزات صنعتی به شرح زیر انجام میگردد:

جدا ساز ی باز کردن قطعات تمیزکاری بازرسی تعمیر (یا تعویض) تست و کالیبراسیون  نصب مجدد

ppl_video-conference_001
ppl_video-conference_001

7 سال تجربه

87

ساخت و تولید

92

تعمیر و نگهداری

98

طراحی و تنظیم